Par mums

Mēs esam lietuviešu kapitāla uzņēmums, kas pieder DOJUS uzņēmumu grupai, un mēs to vēsturi veidojam vairāk nekā 20 gadus. Mūsu uzņēmuma galvenās darbības ir smago mašīnu (lauksaimniecības, mežsaimniecības, komunālo, specializēto mašīnu uc) tirdzniecība un pēcpārdošanas pakalpojumi, kas ietver tehnisko apkalpošanu un rezerves daļu piegādi.


Mēs darbojamies pēc 4 principiem:

Mēs klausāmies

Katru dienu tiek piedāvāts 15 000 detaļu sortiments ar dažādiem nosaukumiem. Mēs tieši sazināmies ar klientiem, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un izaicinājumus. Paturot to prātā, mēs regulāri papildinām jaunus zīmolus mūsu sortimentā. Mums noliktavās ir 15 000 dažādu nosaukumu detaļu ne tikai mūsu pārstāvētajam aprīkojumam, bet arī citām mašīnām, kuras iecienītas Lietuvas saimniecībās, piemēram, Claas, New Holland, Case, Kverneland, Overum, Lemken, Horch un citām.


ATBILDES

Plašs fizisko veikalu un partneru tīkls. Mums ir savi fiziskie veikali Ķekava, Saldus, Valmera, Rēzekne un Jēkabpils, un plānojam tos paplašināt citos reģionos. Mums ir plašs partneru tīkls, kur jūs vienmēr atradīsit un varēsit pasūtīt mūsu preces, ja šāda iepirkšanās jums būs ērtāka.

Mēs piegādājam piegādi nākamajā rītā. Sezonas laikā veicam steidzamu sūtījumu "Nākamais rīts" piegādi. Tomēr jūs vienmēr varat to paņemt tajā pašā dienā, ja vien tas tiek glabāts noliktavā.


Mēs pārliecināmies par kvalitāti

Garantija. Visām detaļām tiek garantēts no 6 līdz 12 mēnešiem.

Pārbaudīti piegādātāji. Mēs izvēlamies tikai uzticamus piegādātājus, kuru daļas ir pārbaudītas un sertificētas. Mēs esam oficiāli pārstāvji no tādiem ražotājiem kā John Deere, Starmax, HiFi, Kroon Oil, Michelin un citiem. Tas ļauj mums piedāvāt, iespējams, labākās cenas tirgū.


Mēs rūpējamies par vidi

John Deere Reman - gan atbildīgs, gan noderīgs. John Deere Reman rezerves daļu programma sniedz iespēju nogādāt mums vecas detaļas vai to sastāvdaļas, piemēram, motoru, asi, pārnesumkārbu, kuras nonāk rūpnīcā un tiek no jauna saliktas, aizstājot visus komplektus. Šī lietotne ne tikai rada tīrāku vidi, bet arī palīdz ietaupīt naudu. Atdodot mums nefunkcionējošās daļas (kas pieder REMAN grupai), jūs par tām saņemat e-naudu, ar kuru jūs varat norēķināties par jauno pirkumu.