Lojalitātes programma

Kam attiecas lojalitātes programma?

Lojalitātes programma ir derīga visiem reģistrētajiem klientiem


Kā tas darbojas?

Jūs nopelnāt lojalitātes punktus ar katru pirkumu. Lojalitātes punkti tiek aprēķināti šādi: saņemto punktu skaits atbilst 1% no jūsu izvēlēto preču vērtības. Lojalitātes punktus varat izsekot, piesakoties savā kontā loga labajā stūrī. Lojalitātes punkti tiek pievienoti jūsu kontam pēc rēķina izrakstīšanas un tikai iepērkoties tiešsaistē. Lojalitātes punkti netiks ieskaitīti jūsu kontā, pērkot preces tirdzniecības vietās. Iegādājoties preces pēc sūtījuma, aktivizētus lojalitātes punktus jūs redzēsit tikai mēneša beigās.

SVARĪGI! Lojalitātes punkti neuzkrājas, pērkot produktus, kas pieder šādām produktu kategorijām: Iepakojuma materiāli, Eļļas.


Kas un kad var izmantot lojalitātes punktus?

Lojalitātes punktus varat izmantot jebkurā iepirkšanās laikā, negaidot gada beigas. Jūs varat tos iztērēt, lai apmaksātu citas iegādātās preces vai segtu daļu no iepirkumu groza. Kad esat pabeidzis iepirkumu groza veidošanu un esat pārgājis uz apmaksu, laukā “Lietot lojalitātes punktus” ievadiet vajadzīgo punktu skaitu, un viņi pirkumam automātiski piemēros atlaidi.